Wyzwania

W ostatnich tygodniach zespół looking at deco brał udział w kilku wyzwaniach. Poniżej zamieszczamy zdjęcia kilku prac, które zgłosilismy w konkursach:

* Podróż życia, wielka przygoda, zwykła, papierowa mapa zamiast nawigacji.Wielu chłopaków marzy o tym by sprawdzić się w roli podróżnika a nawet przewodnika podczas takiej egzotycznej wyprawy. Inspiracją dla tego projektu był dzień nauczyciela. Może znacie geografa, który z pasją opowiada o świecie, a jego marzeniem jest ekspedycja w ciekawy zakątek naszego globu? Dla takich osób  (nie tylko nauczycieli) przygotowałam dwie tematyczne kartki, wraz z dopasowanymi kopertami:

- pierwsza z nich dla miłośników wodnych wrażeń, spotkań z wodnymi mieszkańcami; róża wiatrów i latarnia wskażą drogę do portu przeznaczenia
 
- druga praca skierowana do miłośników pojazdów, którzy samochodem, pociągiem lub drogą powietrzną dostaną się do miejsca rozpoczęcia wyprawy, a później wsiądą na motocykl i poczują lokalny wiatr we włosach; będą pędzić drogami jak po sznurku ;) 

* Notes dla Amelki, która świetnie się uczy, zrobiłam notes, w którym może zapisywać swoje  złote myśli, szkice, projekty kulinarne i prowadzić księgowość ;) Tak wyglądają okładki:


  

* Co kręci naszych chłopaków? Kartka z kwiatem nie zawsze trafi w ich męskie serca. Dlatego proponuję coś dla tych, którzy mają wspaniałe, osobiste  marzenia. Może chcieliby choć raz zapuścić stylowe wąsy, mieć szczęście, wygrać los na loterii ?

Albo  przeznaczyć oszczędności na egzotyczne wakacje pod palmami, czy wymarzony samochód. Przy okazji nie zaszkodzi by delikatnie  przypomnieć naszym facetom, że ich kapitał to nie tylko pieniądze ale przede wszystkim miłość drugiej "połówki". Stąd pomysł na wnętrze kartki:

* Kwiaty. Kompozycja utrzymana w spokojnej kolorystyce. Pamiętacie letni, ciepły wieczór w ogrodzie, delikatna muzyka, zachód słońca, ten zapach kwiatów po upalnym dniu? To takie miłe wspomnienie...

* Kartka z  psotnym kotkiem. Właśnie zjeżdża brawurowo po kolorowej tapecie, a może za chwilę zacznie dokazywać z kłębkiem kolorowej włóczki.

 To propozycja kartki urodzinowej albo imieninowej ;)


* Wspomnienie wakacji:

Przestrzenna forma akcentuje szczyty górskie, kolorowe kwiaty i namiot wykonany z tkaniny. Linki są zakończone  drewnianymi kołeczkami. Bose stopy wystające z namiotu wywołują uśmiech i  wzbogacają kolorystykę. Cała praca jest utrzymana w żywych kolorach lata. Przywołuje miłe wspomnienia wakacyjnych wyjazdów i wspaniałej, urlopowej atmosfery.