Świąteczne inspiracje

Świąteczne dekoracje

Propozycje dekoracji świątecznych,  które można zapakować, dołączyć bilecik z życzeniami i wręczyć jako oryginalny, samodzielnie zrobiony prezent.
Anioły  zostały wykonane z pieńków drzewa brzozowego i dębowego. Skrzydła i główka są pokryte tkaniną, obłożoną masą gipsową. Po wyschnięciu zostały  pomalowane białą farbą. Całość w 100% ekologiczna i w naturalnych klimatach - pasuje do każdego wnętrza.

 
A tak wyglądają po zapakowaniu:
 


Stroik powstał z drewna sosnowego pokrytego białą farbą. Dekoracje w żywszych kolorach. Szara świeca ozdobna  swoim płomieniem delikatnie oświetli stół i nada mu świątecznego klimatu.  Na zdjęciach jako propozycja prezentu dla najbliższych. Skromnie i elegancko.

 

Gwiazdka z nieba

Moja propozycja gwiazdki z nieba w kolorze złota na tle granatowej nocy:


 

Gwiazdki na choince

 Choinka została ozdobiona złotymi gwiazdkami, pięknie odbijającymi światło zachodzącego słońca. Do tego delikatna, błyszcząca wstążka. Całość umieszona na tłoczonym papierze. Koperta posiada skromną ozdobę nawiązującą do kartki:
 

 

Grudniowa Śnieżynka

 Kartka w formacie A5, w odcieniach fioletu i brązu. Bombki zostały wykonane z perełek. Biała śnieżynka jest przewiązana  naturalnym sznurkiem:

 

Anioł

Anioł został wykonany z wyczyszczonego pieńka drewna oraz elementów pokrytych masą gipsową i pomalowanych w białym kolorze.

 

Świąteczne dekoracje

Święta już niedługo, więc warto pomyśleć o oryginalnych i klimatycznych dekoracjach. Proponuję choinkę wykonaną z orzechów włoskich:

 

Projekty Amelki

Amelka to młoda projektantka i scraperka. Ma wiele bardzo ciekawych pomysłów, a przy tym dobry gust i wrażliwość estetyczną. Ostatnio zgłosiła swoją pracę z kotem do konkursu szkolnego. Jury uznało jej kompozycję za najładniejszą. Zobaczcie ten projekt:

 

 A poniżej kolejna praca zgłoszona do konkursu. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!Wesołych Świąt

 Wesołych Świąt przy delikatnym dźwięku kolędy, przy choince ozdobionej tradycyjną laską z cukru.